نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: امیرمهدی.توو وضعیتی گیر کردم و تنهام توو ایران نمیدونم راهمو جطور پیدا کنم.

9472
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44430
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

امیرمهدی.توو وضعیتی گیر کردم و تنهام توو ایران نمیدونم راهمو جطور پیدا کنم.

سلام.امیرمهدی هستم ۳۶ ساله من سال۹۴ تازه اقامت دائم المان رو توسط ازدواج یعنی همسرم المانی بود ..گرفته بودم...که اومدم ایران برای انجام کارهام وکیل گرفتم .وکیلم خانمی بود که تازه جدا شده بود با بسیاری از مشکلات...من با اون در طول یه سال که گذشت وارد رابطه احساسی شدم...خیلی ادعای خوبی و وفاداری میکرد...و طاهرا خوب بود...منم ادم بد دلی نیستم اصلا...من طوری وابسته شدم ...و طبق ورخواست های ایشون..من ایرلن موندم .رستورانم در المان رو فروختم ...تمام خرج های ریزو درشت خودش و اطرافیانش رو میدادم ...کل چهار سال هرجا که میرفت من میبردم.برای خونه خریدم.ماشین خریدم.جلوی همه وایسادم...بهش خیانت نکردم حتی یه بار حای در حد نگاه...خلاصه نگو اون در عین حال که با م نبود با کسی دیگه هم بوده دوسال اخر...من یهو متوجه شدم کار خدا بود.خلاصه منو ول کرد ...و ۸ ماه التماسش کردم بی دلیل ولم کرد....رفت...گفت میخواد تنها باشه ولی من فهمیدم با کی هست ..و خیاتت کرده.من مصرف شیشه رو شروع کردم.کسی نمیدونه الان تقریبا دوساله...نمیرونم چطوری بزارم کنار...اصلا هم در ظاهرم مشخص نیست...چون ورزش کار بودم و هم رستوران داشتم و هم مدل بودم توو المان...و بهخودمم میرسم دوستی هم ندارم خخودم تنها میخرم میکشم...میخوام ترک کنم ...و بر گردم سال بعد المان ...اوصاع روحیم بدجور داغونم کرده...باورم نمیشه کاری که با من کرد...اصلا هنوزم توو شک هستم.باید چطوری ترک کنم و از فکرش بیام بیرون دوستش ندارم .ولی فکر اشتباهاتم و ضررهای مالیم و موقعیتم که نابود شده و یه شیشه ای شدم فقط بخاطر عشق و اعتمادم...دارم دیوونه میشم.چیکار باید کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : امیرمهدی.توو وضعیتی گیر کردم و تنهام توو ایران نمیدونم راهمو جطور پیدا کنم.

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک می باشد که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما دقت کنید که در این مسیر شما با آسیب زدن به خودتان کمکی به بهبود این شرایط نمی کنید و همانطور که خودتان نیز اشاره کردید شما رد زمان مناسبی به این مسائل آگاه شده اید و زمان بیشتری را صرف ایشان نکرده اید .
    سعی کنید از سرزنش کردن خودتان خوداری کنید و با بهبود شرایط روحیتان به کمک روان درمانگر و اقدام برای ترک به کمک روان پزشک مسیر رشدی خودتان را ادامه بدهید .
    روابط بهتر است با تعهد رسمی همراه باشد و مسیر شناخت مدت زمان زیادی ادامه نداشته باشد تا وابستگی و سوء استفاده های مالی که گاهی بعضی از افراد انجام می دهند صورت نگیرد و هردو فرد بتوانند در این مسیر تصمیم گیری مناسبی داشته باشند .
    قابل درک هست که این تجربه درد ناکی برای شما می باشد اما می توانید با رسیدن به مرحله پذیرش و بهبود شرایط روحیتان از این تجربه برای بهبود شرایط زندگیتان در آینده استفاده کنید و در مسیر شناخت مناسب برای یک رابطه جدی اقدام کنید.
    اینکه شما به اشتباه بودن مسیر مصرف شیشه آگاه هستید به شما کمک زیادی می کند تا بتوانید پروسه درمان را بهتر طی کنید اما دقت کنید که در کنار ترک بهتر است از نظر روحی نیز شرایط مناسبی را تجربه کنید به کمک روان درمانگر تا بتوانید ثبات بیشتری در ترک داشته باشید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44430
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : امیرمهدی.توو وضعیتی گیر کردم و تنهام توو ایران نمیدونم راهمو جطور پیدا کنم.

سلام.کاملا درسته فرمایشات شما.سمت داراباد میش یه دکتری رفتم ...ولی دارویی جایگزین شیشه میخواست بکنه ...که ادانه ندادم.من ترک شیشه رو اصلا مشکل ندارم.فقط مشکلی روحی که دارم فکر و خیال و تنهایی که توو ایران دارم .چون تنها زندگی میکنم و خانوادم همه ایران نیستن.فکرو خیال نمیزاره ترک کنم.شاید باورش سخت باشه من سیگار هم نمیکشم.تا این سن کلا سره این اتفاق من کلا شاید دو بسته سیگار کشیده باشم.اونم بیرون از منزل.و تا ترک نکنم هم نمیتونم از ایران برم المان ...خب اونجا بدتر میشم ...و حتما اطرافیانم هم متوجه میشن.نمیخوام ابروم بره.چون روی من حساب دیگه ای میشد...حتما با شماره ای که گفتید تماس میگیرم.خیلی خیلی ممنونم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

امیر مهدی سلام عزیزم خوبی عشق داداش
    اون موقعیت ها و پول ها که از دست دادی با کار و تلاش دوباره به دست میاد تو هم زرنگی و دوباره میتونی به دستشون بیاری
    اما وقتی معتاد بشی و بدنت از بین بره بدن سالم دیگه گیر نمیاد و یه روزی به خودت میای که میبینی کارتن خاب شدی و داری شیشه ماشین من رو میشوری و گدایی میکنی
    تجربت از عشق چیز تلخی بود و متاسفم
    سخت هم میشه فراموش کرد این درد رو اما نمیگم نکش ، هیچ چیز رو یه بار نمیتونی ترکش کنی به مروز زمان کمش کن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    تو بااینکارت ومصرف این مواد فقط داری خودتو از بین میبری
    ونه تنها به اون موقعیت وهزینه که از دست دادی میرسی بلکه همین چیزیم که الان داری از دست میدی
    شاید اینکه داری از لحاظ روحی اذیت میشی ونمیتونی مصرفو کنار بذاری بخاطر تنهاییت هستش
    به نظر من تو از یکی کمک بگیر بایه شخصی اشنا شو
    وقتی بدونی یکی پشتته وداره کمکت میکنه ناخوداگاه انگیزه پیدا میکنی که ازاین کار دست بکشی واینده ای خودتو بسازی
    ب امید موفقیتت❤️

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)